ši svetainiukė reguliariai domisi lietuvių įnašu SETI@home projekte. taip pat apžvelgiami ir artimiausių kaimynų rezultatai.
išrinkimo langas nedelsiant į techkapines Nr.137 (parašas neįskaitomas)
visi iš mokyklos laikų atsimenam kažką apie "septynis senojo pasaulio stebuklus". jų sąrašąs buvo sudarytas viduramžiais. šeši stebuklai nesulaukė mūsų dienų. daugumos jų vieta mažojoj azijoje bei egipte. tad gal ir nenuostabu, kad į jį nepakliuvo toks visiems mums gerai žinomas stebuklas kaip didžioji kinijos siena.
sudarinėjami ir šiuolaikinio pasaulio stebuklų sąrašai. siūlomi kandidatai: panamos kanalas, londono big benas, sidnėjaus operhauzas ir kt.
gal ateities kartos į analogišką sąrašą įtrauks ir SETI@home projektą?
septyni senojo
pasaulio stebuklai:
 
didžioji gizos pyramidė,
kabantys babilono sodai,
dzeuso statula olimpe,
artemio šventykla efeze,
mauzoliejus halikarnase,
kolosas rodo saloje,
aleksandrijos švyturis.
 
trumpai, SETI@home projektas skirtas nežemiškų civilizacijų paieškai. radioteleskopu klausomas kosminis triukšmas, kuris apdorojamas savanorių kompiuteriais, kol šie neapkrauti kitokiais darbais.
šio projekto mąstai sunkiai įsivaizduojami. nemaža savanorių dalis šiam projektui įkinkė ne vieną, o po keletą kompiuterių. jei persikeltume į faraonų laikus, o vietoj paaukoto kompiuterinio laiko, būtume paaukoje savo, tai jau būtume pastatę įspūdingą pyramidę! galima išvesti dar vieną paralelę, kai kurie mokslininkai mano, kad pyramides statė savanoriai- buvo garbės reikalas dalyvauti pyramidės statyboje. vergai niekada nebūtų taip kokybiškai pastatę jų!
SETI@home mąstai
2001.06.04
 
savanorių: 3.069.274 galvų
dirbta: ~684.095 metus